Choď na obsah Choď na menu
 


Krásny match so smutným koncom

26. 7. 2010

Dnes sa uskutočnil náš prvý zápas mimo Wizard Cupu - mimoriadne prestížny zápas proti druholigistovi HbK Barani.

 

Zápas mimoriadne kvalitný, plný pekných akcií sme úspešne otvorili, keď sa nám podarilo hneď v prvom striedaní využiť brejk a skórovať. Postupom času sme súperovi odskočili na rozdiel troch gólov a snažili sme sa ho udržať.

Vynikajúcim kolektívnym výkonom, napriek tomu, že nám chýbali viaceré opory, sme dokázali dotiahnuť zápas do víťazného konca.

 

V zápase sa vynikajúco prezentovali najmä Ďuri, ktorý si bojovnosťou vybojoval aj gól a viacero šancí, Riško, ktorý dokázal pomôcť v obrane a dokonca vo svojom prvom zápase vsietil dva góly. Taktiež všetci gólmani (aj gólmanka ;) ) vynikajúco zachytali a útočníci boli neraz zúfalí z toho, ako im zneškodnili šancu.

Ale musíme povedať, že sme hrali ako tím, keď jeden odišiel dopredu, druhý ho zastúpil. A tak zápas, v ktorom bolo množstvo labužníckych brankárskych zákrokov skončil našim víťazstvom...

 

Keď už sa chystal koniec, v posledných sekundách prišiel moment, ktorý poznamenal celý krásny zápas a bude dlho čiernou resp. červenou škvrnou na našich dresoch... Mato nechal skvele tandem Misťovi, lenže ten spoza modrej napálil príklepom loptičku priamo do Matovej tváre. Happy End tohto zápasu sa teda nekonal, prvé víťazstvo chutilo veľmi horko lebo Mato skončil so zlomeným nosom a Drevorubač má prvý hokejbalový úraz :(

 

                          HbK Barani - HbK Foresters 4:9

                          góly : Ďuri 1

                                   Riško 2

                                   Žabo 1

                                   Džegr 5

 

68

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.