Choď na obsah Choď na menu
 


Krst ohňom

31. 8. 2010

5. septembra prvýkrát ukážeme svoju silu !

 

 

Prichádzajúci september signalizuje koniec letných prázdnin, ale pre nás je to najmä symbol toho, že to, načo sme sa pripravovali celé prázdniny, teraz príde - Náš prvý súťažný zápas v zelenom drese s drevorubačom na hrudi v lige.

 

 

Veríme, že naše úsilie vynaložené na tréningoch bude čoskoro odmenené a v II. banskobystrickej lige budeme súperom, ktorý bude budiť rešpekt a samozrejme aj zbierať body.

 

Máme možnosť dokázať, že hokejbal hrať vieme v prvom kole, kde sa nám do cesty postaví mimoriadne silný tím HbK Barani. Zápas, proti tímu, ktorý má hráčov s dlhoročnými skúsenosťami s hokejbalom proti nováčikovi, to bude prvá septembrová nedeľa !

 

Navyše s týmto tímom máme priateľské vzťahy a sme vzájomne previazaní, takže hneď v prvom kole nás čaká veľké derby.

 

Do karát nám môže hrať fakt, že v príprave sme si s nimi dvakrát zmerali sily a oba rázy sme získali okrem cenných skúseností aj víťazstvo.

 

Lenže netreba zabúdať, že v týchto zápasoch chýbali na oboch stranách viaceré opory a zápas v lige bude úplne o niečom inom. Preto musíme podať dvestopercentný výkon a ak nám bude športové šťastie priať, dokážeme vyhrať.

 

 

 

Pozývame Vás teda na úvodné kolo II. ligy na ihrisko na Rudohorskej v Sásovej o 14.00, kde sa uskutoční toto prvé vážne meranie síl, kde nám už pôjde o prvé body.

 

 

 

 

 

68

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.