Choď na obsah Choď na menu
 


7. kôl za nami ...

24. 10. 2010

Po úvodnom spoznávaní ligy, kde sme nedokázali uchmatnúť bodíky skúsenejšiemu súperovi a po dvoch prehrách na našom konte svietilo nula bodov, nás čakalo množstvo veľmi napínavých a vyrovnaných zápasov.

 

V 5. kole sme narazili na silných Weber Tornado, ale dokázali sme zabojovať, mohli sme sa oprieť o Matesa v bránke a súper doťahoval náš náskok. Nakoniec sa táto prestrelka skončila v nájazdoch, kde sa najprv Matovi a potom Šimbymu podarilo prekonať súperovho gólmana. A boli na svete prvé DVA body Foresterov !!!

V 6. kole sme sa stretli s tímom Eagle Sásová, na ktorý sme nestačili a podľahli mu 1:4  po chybách, ktorým sa musíme vyhýbať.

V 7. kole sme očakávali prestrelku s tímom Oskar a tak sa aj udialo. Zápas ako na hojdačke skončil v riadnom hracom čase 4:4, keď v infarktovom závere dokázal Mato vyrovnať 6 sekúnd pred koncom. Žiaľ, na nájazdoch nám už neprialo toľko šťastia, ale podarilo sa nám uchmatnúť ďalší bodík za prehru 4:5 po nájazdoch.

V dohrávanom 4. kole, ktoré sa odohralo dnes, sme po vynikajúcom tímovom výkone dokázali poraziť, tentoraz v riadnom hracom čase, Radvaň Stars 2:1. Celý zápas sme hrali disciplinovane, súper mal množstvo striel, ale iba z veľkých vzdialeností a do väčších šancí sme sa dostávali my. Po prvej vyrovnanej tretine, patrila tá druhá nám a postupne v tretej sme prebrali iniciatívu. Džegrovi sa podarilo šikovne skórovať z buly, keď dorazil svoju strelu a vyhrávali sme 1:0.

Súper znervóznel ešte viac, ale nám hralo do karát, že už nemal veľa síl a my sme boli vďaka dobrému striedaniu stále pripravení vydať zo seba maximum.

O pár okamihov prišiel náš druhý úder a strelcom dôležitého gólu bol Mato. V závere sme tesne pred koncom ešte inkasovali v oslabení ale tri body sme si nenechali zobrať. Porazili sme silu a fyzickú prevahu rozumom a rýchlosťou.

 

                                   Výsledky :

Wanderers Valaská - Foresters 6:1

góly :  Ďuri Košťál (Šimby)

Weber Tornado - Foresters 3:4sn

góly :  Mato (Džegr), Dubák (Ricardo), Džegr

Foresters  – HbK Eagle Sásová 1:4

gól :   Džegr

Foresters  – Oskar 4:5sn

 

góly:  Džegr, Mato (Džegr), Žabo, Mato (Džegr)

Foresters  – Radvaň Stars 2:1

 

góly : Džegr, Mato (Džegr)

 

Doposiaľ sme získali 6 bodov, ale budeme rúbať ďalej s odvahou a tímovým duchom a verím, že prídu ďalšie...

 

 

 

 

 

 

68

 

 

 

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

nooooo

(69-mato, 24. 10. 2010 22:41)

neni to az take zle , play off by sme mohli spravit :P