Choď na obsah Choď na menu
 


Prvý krôčik v lige

7. 9. 2010

Dlho očakávané derby je už minulosťou !

Zápas HbK Barani - HbK Foresters skončil víťazstvom skúsenejšieho a šťastnejšieho tímu...

 

Drevorubači narazili, tak ako som už spomínal, na tím, s ktorým majú dobré vzťahy a dobre sa navzájom poznajú.

Žiaľ, tentokrát sme nedokázali to, čo v príprave pred sezónou a z ihriska sme odchádzali smutní my.

 

Napriek dobrej príprave sme zaspali úvod zápasu a po nešťastných góloch sme prehrávali už v úvode 0:2. Potom nás však konečne nakoplo viacero presiloviek, lenže ani v tých sme nedokázali prekonať súperovho brankára. Postupne na ňom vyhoreli Mato, Džegr i Krozby a tak postupne opäť začal vystrkovať rožky aj súper.

Našťastie, Dominik už v tom momente chytal skvele a dokázal zachrániť niekoľko gólových šancí a brejkov. 

Keď sa zdalo, že by sa nám mohlo podariť streliť kontaktný gól, prišla od súpera rana v podaní strely, ktorá, skončila, podľa rozhodcu v bráne. My sme to videli inak, ale keďže rozhodca ho uznal, gól platí a to znamenalo v tom momente, že sme už prehrávali 0:3.

 

Vtedy by asi na nováčika v lige stavil asi málokto. Lenže chlapci začali makať ešte o sto percent viac, výsledkom bolo viacero šancí, pri ktorých mnohokrát hrala šťastena so súperom.

Zvýšené úsilie prinieslo ovocie až v samom závere, keď Misťo dokázal obrať súperovho obrancu a od modrej poslal expresnú zásielku priamo do pravého horného rohu bránky súpera.

Tento moment nás ešte viac nabudil a keď o minútu pravdepodobne náš najlepší hráč na ihrisku v tomto zápase Dušan prestrelil všetko, čo mu stálo v ceste a radovali sme sa druhýkrát.

V závere sme ešte zobrali time-out, chceli sme skúsiť powerplay ale kvôli našej neskúsenosti sme v úplnom závere namiesto toho hrali ešte oslabenie.

Napriek tomu sme ešte dali do toho všetky sily ale výsledkom bola akurát posledná strela Džegra zo zúfalstva, ktorá skončila na súperových chráničoch.

 

Tak sa tento raz radovali Barani a my sme si vybrali nováčikovskú daň.

My sa však nemôžme hambiť za predvedený výkon a ďakujeme za skvelú divácku kulisu, ktorú nám vytvorili naši fanušíkovia.

 

 

 

                              HbK Barani - HbK Foresters

                                                                     3 : 2

                                      góly :  Misťo

                                            Dušan

 

Týmto Vás chceme pozvať na nasledujúci zápas proti Viking Warriors, ktorý sa uskutoční túto nedeľu na ihrisku na Rudohorskej opäť o druhej.

 

 

 

 

 

68

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.