Choď na obsah Choď na menu
 


Prvá drevorubačská jeseň je na konci

20. 11. 2010

Nachádzame sa na konci novembra, v čase, keď je za nami 10 ligových kôl.

 

Po siedmom kole a fantastickom víťazstve proti Radvani sme narazili na súpera, ktorý suverénne kráča k postupu do najvyššej bystrickej ligy. Do cesty sa nám postavili hráči Extrému, ktorí napriek tomu, že sa ich ledva nazbieralo, dokázali pretaviť skúsenosti k zisku 3 bodov a vyhrať 7:3.

Potom sme stáli pred veľkou výzvou - zápas proti Zvolenu je vždy iný ako ostatné a naviac, Zvolenčania sú jedni zo súperov, ktorých musíme predbehnúť v tabuľke pre postup do play-off.  A tak sme nastúpili s odhodlaním a s cieľom vyhrať. Žiaľ, bránka nám ostala zakliata a prehrali sme 0:2. Mali sme viacero šancí, ale nepodarilo sa nám dotlačiť loptičku za chrbát zvolenského gólmana a tak sme odišli sklamaní.

V poslednom tohtoročnom kole sme stretli hráčov Kremnice a na mimoriadne mokrom a klzkom ihrisku sme sa dokĺzali k veľmi krutej prehre. Zápas, v ktorom sme mali viacero sľubných šancí skončil, potom, čo súperovi vyšlo úplne všetko, čo skúsil, zahambujúcim výsledkom 0:7.

 

Takže je čas rekapitulovať ...

V skratke, dá sa povedať, že za toho štvrť roka sme získali obrovské množstvo skúseností, ešte viac sme sa zblížili ako tím a podarilo sa nám získať aj prvé bodíky. Po veľmi smolnom úvode, kde sme mohli mať aj 6 bodov, sme sa nakoniec vypli k viacerým veľmi sympatickým bojovným výkonom. Tlačili nás dopredu skvelí fanušíkovia (resp. kočky fanušíčky :) ), ale tiež ochota bojovať pre kolektív a skvelé výkony každého jedného hráča.

Môžme si teda povedať, že sme vykročili na tú správnu cestu a ak sa jej budeme držať, dosiahneme veľké víťazstvá a veľké úspechy.

 

Veľké ďakujem pre každého, kto rúbe v zelených farbách na ihrisku i pre tých, ktorí sú (s) nami aj za mantinelom - najmä naše verné kočky :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

68

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.